Bałtyk Gdynia rocznik 2000 - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Arka Gdynia SI - Drutex - Bytowia Bytów 4:0
  • KS Gryf Słupsk - Polonia Gdańsk 5:2
  • Jantar Ustka - Rodło Kwidzyn 8:0
  • KP Starogard Gdański - Jaguar Gdańsk 0:4
  • Gedania 1922 Gdańsk - Arka Gdynia SI 2:1
  • Lechia Gdańsk SA - KTS - K Luzino 7:0
  • SKS Bałtyk Gdynia - Czarni Pruszcz Gdański 4:1
  •        

Logowanie

Najbliższe spotkanie

KTS-K LuzinoSKS Bałtyk Gdynia
KTS-K Luzino   SKS Bałtyk Gdynia
2016-10-01, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Losowa galeria

Bałtyk II kontra Sztorm Gdynia
Ładowanie...

Kalendarium

27

09-2016

wtorek

28

09-2016

środa

29

09-2016

czwartek

30

09-2016

piątek

01

10-2016

sobota

02

10-2016

niedziela

03

10-2016

pon.

Wyniki

Ostatnia kolejka 5
Arka Gdynia SI 4:0 Drutex - Bytowia Bytów
KS Gryf Słupsk 5:2 Polonia Gdańsk
Jantar Ustka 8:0 Rodło Kwidzyn
KP Starogard Gdański 0:4 Jaguar Gdańsk
Gedania 1922 Gdańsk 2:1 Arka Gdynia SI
Lechia Gdańsk SA 7:0 KTS - K Luzino
SKS Bałtyk Gdynia 4:1 Czarni Pruszcz Gdański

Zczuba.tv

Sport.pl

Wydarzenia

TERMINARZ

  • autor: sksbaltyk, 2016-05-13 17:02

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy          Junior Młodszy Grupa 1

SKS BAŁTYK- ARKA SSA      28.08. Godz 15.00

RODŁO KWIDZYN- SKS BAŁTYK   4.09 G. 16.00   ISKRA GDYNIA - BAŁTYK II 4.09  G 11.00

SKS BAŁTYK- BYTOWIA BYTÓW 10.09 G. 13.00

 POLONIA GD- SKS BAŁTYK         17.09 G 16 00   BAŁTYK II- GRYF WEJHER 18.09 G 9.00

SKS BAŁTYK-CZARNI PRUSZCZ  25.09 G 15.00     ARKA II SI- BAŁTYK II         24.04 G 11.00

KTSK LUZINO-SKS BAŁTYK          1.10 G 11.00    BAŁTYK II- ORKAN RUMIA    2.10 G 17.00

SKS BAŁTYK- JAGUAR GD           9.10 G 13.00   ORLĘTA REDA - BAŁTYK II    8.10 G 11.00 

CHOJNICZANKA-SKS BAŁTYK     15.10 G 13.30   BAŁTYK II- ŻELISTRZEWO   16.10 G 15.00

SKS BAŁTYK- STAROGARD        23.10 G 11.00 

LECHIA SA- SKS BAŁTYK           29.10 G 11.00

SKS BAŁTYK- PAUZA

SKS BAŁTYK- SŁUPSK               13.11 G 13.00

ARKA SI- SKS BAŁTYK               20.11 G 13.00


Aktualności

POWOŁANIA 24,25.09

  • autor: sksbaltyk, 2016-09-02 18:03

BAŁTYK II - 24,09

ARKA II SI-   ZBIÓRKA GODZ 10.00 Gdynia ul. Nauczycielska 9

OBOWIĄZKOWO DOKUMENT TOŻSAMOŚCI

 

BAŁTYK I -  25.09

CZARNI PRUSZCZ GDAŃSKI-    ZBIÓRKA GODZ 14.00 NSR ul. K Górskiego

OBOWIĄZKOWO DOKUMENT TOŻSAMOŚCI

Osoby nieobecne na dzisiejszym treningu- kontakt z trenerem


TRENINGI WRZESIEŃ

  • autor: sksbaltyk, 2016-07-18 21:03

 

                   TRENINGI WE WRZEŚNIU

WTOREK     GODZ 16.00 - klatka

ŚRODA        GODZ 16.00- klatka

CZWARTEK  GODZ 16.00- ?

PIĄTEK        GODZ 16.00- NSR


Nasze rozgrywki 2016/17

  • autor: sksbaltyk, 2016-04-13 12:54

Nasze rozgrywki

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy

http://www.pomorski-zpn.pl/rozgrywki#16863

 

Gdańsk: B1 Junior Młodszy Grupa 1

http://www.pomorski-zpn.pl/rozgrywki#17398


SKŁADKA CZŁONKOWSKA - JUNIOR MŁODSZY

  • autor: sksbaltyk, 2015-11-02 20:32

Info o wysokości składek dla Juniorów Młodszych po rozwinięciu newsa.!!!!


Badania lekarskie

  • autor: sksbaltyk, 2015-08-19 14:38

PRZYPOMINAMY O WYKONYWANIU BADAŃ LEKARSKICH PRZED ROZPOCZĘCIEM SEZONU



Kontakt

mail: baltyk2000@onet.eu

   Dariusz MIERZEJEWSKI  
   tel. kontaktowy: 606 26 35 66 
   e-mail:  d.mierzejewski@baltykgdynia.pl 

 

Reklama

Nasi przyjaciele

To jest miejsce na twoją REKLAMĘ

Drużyna czeka na ciebie- zostań naszym sponsorem i przyjacielem Zapraszamy chętnych do włączenia się do życia zespołu.

 

Zegar

Ostatnie spotkanie

SKS Bałtyk Gdynia Czarni Pruszcz Gdański
SKS Bałtyk Gdynia 4:1 Czarni Pruszcz Gdański
2016-09-25, 15:00:00
NSR Rugby ul. K Górskiego Sg Kaliszewski, SA 1 Ostrowski, SA 2 Glazik
     
oceny zawodników »

Najnowsza galeria

23 kol. Czarni - Bałtyk
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 119, wczoraj: 240
ogółem: 1 134 168

statystyki szczegółowe

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 6
Jaguar Gdańsk - Lechia Gdańsk SA
Chojniczanka 1930 Chojnice - KP Starogard Gdański
Czarni Pruszcz Gdański - KS Gryf Słupsk
Polonia Gdańsk - Arka Gdynia SI
KTS - K Luzino - SKS Bałtyk Gdynia
Rodło Kwidzyn - Gedania 1922 Gdańsk
Drutex - Bytowia Bytów - Jantar Ustka